Skip to content
+420 607 587 858 hamersky(zavináč)stavba-jezirek.cz

Máte problémy s údržbou Vašeho jezírka? Chcete se zbavit nevzhledných řas a sinic? Nevíte, jak vyřešit problém s kalem na dně? Chcete zazimovat Vaše zahradní jezírko?

Vyzkoušejte produkty z našeho eshopu. V naší nabídce naleznete pouze kvalitní zkušenostmi ověřené preparáty řady BIOBIRD® a UNIPOND®. Tyto produkty jsou velmi oblíbené nejen odpůrci chemického čištění vody, ale také alergiky a jedinci se zvýšenou citlivostí na chemické přípravky. Ochrana proti řasám bude zcela pod Vaší kontrolou.

Ochrana proti řasám

Pomozte vodě, aby si pomohla sama...

V této sekci naleznete kompletní nabídku přípravků pro celoroční čištění a úpravu vody zahradních jezírek.

Nejste si jisti, který přípravek použít? Máte složitější problém s Vaším jezírkem? Potřebujete poradit?

Ochrana proti řasám

Přípravky z našeho eshopu jsou ideálním řešením pro čištění a úpravu vody všech zahradních jezírek. Využívají přírodní čištění s živými biologickými kulturami k vytvoření 100% čistoty vody a udržení její přirozené biologické rovnováhy. Můžete je tak velmi dobře použít i do zahradních jezírek a přírodních bazénů.

Vyzkoušejte záložku Náš tip nebo nás neváhejte kontaktovatOsobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou. Obraťte se na nás a rádi Vám poradíme. Objednávku zboží snadno provedete v našem eshopu, pomocí kontaktního formuláře nebo na telefonním čísle 607 58 78 58.

Košík
Zpět nahoru